Safran Çayı ile Zayıflayın

Zayıflamak istiyorum? Nasıl Zayıflarım? Zayıflamak için ne yapmalıyım? diyenler için sorunuzun cevabı, SAFRAN ÇAYI…

Safran Çayı; 19 çeşit bitkiden elde edilen bitkisel bir zayıflama çayı olup, tatlandırıcı ve katkı maddesi içermemektedir.

Safran Çayının içeriğinde; Funda, Biberile, Altınotu, Adaçayı, Mısır Püskülü; Kiraz çöpü, Sinameki, Defne yaprağı, Isırgan yaprağı, Mate Çayı, Yeşil Çay, Rezene, Nane, Narçiçeği, Banya Çiçeği, Civanperçemi, Kuşburnu, Papatya, Ardıç Tohumu bulunur.

Safran Çayının Özelliği Nedir? Safran Çayının Faydaları Nelerdir?

* Safran çayının özellliği, yağların mideden emilmesini azaltmasıdır. Vücutta yağ emilimi azalınca, ortaya çıkan kalori ihtiyacı vücuttaki yağların kullanılması ile karşılanır. Safran çayı böylece zayıflamaya yardım eder.

* Safran çayı yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı olur. Yağ yakıcı özelliği ile bölgesel zayıflamaya yardım eder.

* Safran çayı yağ yaktırdığı ve yağları erittiği için kalıcı kilo vermeye yardım eder. Su kaybı ile kilo verdiren ürünlerde verilen kiloların geri alınma olasılığı mevcuttur.

safran* Safran çayı sindirimi kolaylaştırır, mide şişkinliği ve bağırsak gazlarını giderir. Mide şişkinliğini önlemeye yardım eder. Hazımsızlık sorununa karşı faydalıdır.

Safran Çayı Nasıl Kullanılır?

Günde 3 kere sabah öğle ve akşam bir çay kaşığı safran çayını sıcak suda 5 dakika bekletip içilecek. Tok veya aç farketmez. Çayı içtikten sonra dibinde kalan tozunu da içmeniz önerilmektedir.

Safran Çayının Yan Etkileri: Safran Çayında Yaşanan Sıkıntılar:

Safran çayını kullananlar, bağırsakları çok çalıştırması sebebi ile tuvalete çok çıkmak zorunda kalabilirler. Safran zayıflama çayı, etkisini 10. ve 15. günden sonra göstermektedir. O yüzden ilk günlerde beklediğiniz etkiyi göremeyebilirsiniz. En az 2 ay kullanmanız gerek ki, etkisini görebilesiniz.

ZAYIFLAMA ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

ŞİFALI BİTKİLER ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

(Visited 158 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.