Küçük Göğüslerin Büyümesini Sağlayan Doğal Göğüs Masajları

Güzelliğin ve çekiciliğin sembolü göğüsler olduğu düşünülür. Bu yüzden büyük ve dolgun göğüsler pek çok kadının hayalidir. Bir çok kadın için büyük göğüsler güzelliği yansıtırken kadınsılığı artırır. Bazı kadınlar zaten yapısal olarak büyük göğüslere sahipken bazıları da küçük göğüslü olmak nedeniyle hayıflanırlar.

Güzellik sektörü göğüs büyütme yöntemlerinde krem, ilaç ve ameliyat gibi bütçeye dokunan pek çok seçenek sunmaktadır. Ancak bu durum herkese hitap etmeyebilir.

Eğer doğal bir şey uygulamak isterseniz, etkili olup iyi sonuç verebilecek doğal yöntemler de vardır. Bunlar etkilidir fakat sonuçlanması biraz zaman alabilir o yüzden sabırlı olmak gerekir.

Doğal yöntemler derken, östrojen hormonu salgılayan yiyecekleri tüketmek, adaçayı ve şerbetçi otu çayı içmek, bol su içmek, şınav çekmek, masaj yapmak göğüslerin büyümesini sağlayan durumlardır.

Göğüslerin büyümesi için östrojen ve prolaktin hormonu olmazsa olmazlardandır. Şimdi bu doğal yöntemlerden hormon salgılanmasını artıran ve göğüslerin büyümesinde oldukça etkili olan masaj tekniklerinden bahsetmek istiyoruz.

gogus1Aslında kişinin kendi başına yapabileceği masajlar ile de göğüsler büyüyebilir. Masajları sabah yataktan kalkmadan  önce veya uyumadan önce yapmasında fayda vardır. Sabah vakti kan akışının en hızlı ve bedenin dinç olduğu bir zaman dilimidir. Yani uygun bir vakittir. Gece masajları ise doğal kremlerle yapılacak masajlar için uygun bir zamandır.

Bu arada masajlar, avuç içleri ile oval hareketlerle ve yumuşak dokunuşlarla ve 10-15 dakikayı geçmeyecek şekilde yapılmalı.

Göğüs masajları herhangi bir krem kullanmadan çıplak elle yapıldığında da önemli oranda göğüslerin büyümesi sağlanabilir. Fakat kişi arzu ederse gece şimdi önereceğimiz doğal ürünlerle de göğüs büyütme masajı uygulayabilir.

Bal ile doğal göğüs büyütme masajı :

Süzme bal ile göğüslere yapılacak hafif bir masajla göğüsleri büyütmek, dikleştirmek ve onlara daha diri bir görünüm kazandırmak mümkün. Bal ile masaj yapıldığında göğüslerin en az yarım saat bal ile kalması gerekir.

Çörek otu ile doğal göğüs büyütme masajı :

Özellikle orta yaşa gelmesine rağmen hala göğüsleri küçük olan kadınların tercih ettiği doğal yağdır. Çok hafif sürülmesi gerekmektedir.

keten-yagiZeytin yağı ile doğal göğüs büyütme masajı :

Zeytin yağının kasları yumuşatan ve gevşeten özelliği bulunmaktadır. Eğer zeytin yağı ile masaj yapılmışsa bir iki saat sutyen takılmaması ve bol bir elbisenin giyilmesi gerekir.

Keten yağı doğal göğüs büyütme masajı :

Kısa sürede sonuç alabileceğiniz bitkisel bir yağdır. 15 gün boyunca her gün keten tohumu yağı ile göğüslere masaj yapıldığında göğüslerde belirgin bir büyümü gözlenir.

(Visited 45 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 4 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.