Küçük Göğüslerin Büyümesini Sağlayan Doğal Besinler ve Bitkiler

Gelişmemiş veya yeterli büyüklüğe ulaşmamış göğüslere sahip kadınlarda istemeden bir özgüven eksikliği oluşabilir.

Ancak; sitemizde göğüslerin büyümesini sağlayan konularımızdan bilgi sahibi olarak bu sorunlarına çare bulabilirler. Sitemizde göğüslerin büyümesini kolaylaştıran egzersiz, masaj, doğal gıdalar ve bitkisel destek konuları mevcuttur.

Kadınlık hormonu olan östrojen göğüslerin büyümesinde oldukça etkilidir. Bu nedenle östrojen hormonlarının vücutta artmasını sağlayan bazı yiyecekler, göğüslerin büyümesinde de ekili olur.

Bitkilerde bulunan fitoöstrojen adı verilen maddeler vücudumuzdaki doğal östrojen benzeri moleküllerdir. Ve bunları içeren yiyeceklerin tüketilmesi de göğüs gelişiminde oldukça etkilidir.

Şimdi göğüsleri büyüten ve dirileştiren besin ve bitkileri şöyle aktarabiliriz.

Keten tohumu, sindirimi kolaylaştır, kasları besler ve göğüslerin büyümesinde de etkili olur. Yoğurda, salataya, yulaf ezmesine ekleyip tüketebilirsiniz.

Arpa, göğüs büyümesini sağlayan en iyi besinlerden biridir. Aktar veya doğal ürün reyonlarından bulabileceğiniz arpayı haşlayıp salatanıza ekleyebilirsiniz.

Akdarı, doğal göğüs büyüten yiyeceklerden biridir ve aktarlarda kolayca bulunur. Çorbasını, pilavını yapabilir veya ıspanak, pazı gibi sebze yemeklerinizin üzerine pirinç yerine ekleyebilirsiniz.

gogus2Ayçekirdeği, içerdiği faydalı yağlarla bağışıklık sistemini korurken göğüslerin büyümesine yardımcı olur. Günde bir avuç yiyebilir veya salatanıza ilave edebilirsiniz.

Anason, hem sakinleşmeyi hem gaz söktürmeyi hem de göğüs büyütmeyi sağlar. Tanelerini yemeklerinize ekleyebileceğiniz gibi yoğurt veya salata da ilave edebilirsiniz.

Yeşil kabak, hem düşük kaloridir ve bu sayede form tutmayı sağlar hem de göğüsler için faydalı mineraller içerir. Zeytinyağlı yemeğini veya salatasını yapabilirsiniz.

Karnabahar, kadınlık hormonunun daha fazla salgılanmasına yardım eder, böylece göğüsler büyür. Salatasını, çorbasını, tavuklu yemeğini yapabilirsiniz.

Barbunya, içerdiği mineraller sayesinde hem vücudu güçlendirir hem de göğüs kaslarını besler. Gaz yapmaması için haşlama suyuna kimyon ekleyin.

Brokoli, göğüs ve rahim kanserine karşı korurken göğüslerin daha diri ve dolgun olmasına yardım eder. Eğer kilo vermeye de ihtiyacınız varsa, bir haftalık brokoli detoksu yapabilirsiniz.

Pancar, hem mutluluk hem kadınlık hormonu salgılamasını artırır. Dilerseniz haşlama suyuyla ayran, cacık yapabilir ve her gün içebilirsiniz.

Kereviz, karaciğerin temizlenmesine ve kan dolaşımın sağlıklı hızlanmasına yardım eder. Bu da hormonları düzenler ve göğüslerin daha diri olmasına katkı sağlar.

Soğan, içerdiği doğal antibiyotik etkisiyle hem vücuttaki ödemleri temizler hem de göğüsleri büyütür. Soğanlı omlet yapmayı deneyin, etkisini iki katına çıkarın.

Mantar, içerdiği D vitamini etkisiyle kasların güçlenmesini sağlar ve göğüs çevresindeki bağ dokusunu kuvvetlendirir. Salatalarınıza ekleyin veya omlet yapın, faydasını göreceksiniz.

gogus3Salatalık, düşük kalori içeriğiyle form korumaya yardım ederken vücudun içeriden temizlenmesini sağlar ve göğüs büyümesi için gerekli olan kan dolaşımını hızlandırır.

Kefir, yüksek besin değeriyle hem sağlıklı beslenmenize hem de doğal göğüs büyütmeye yardımcı olur. Sade kefiri, akşamüstü ara öğünlerinde bir bardak içebilirsiniz.

Yoğurt, hem yağ yakan hem de kasları güçlendiren bu besin , hormon dengesinin sağlanmasına ve göğüs büyümesine yardımcı oluyor.

Ayran, hem ferahlamayı hem kolay sindirimi sağlıyor ama daha önemlisi doğal göğüs büyütmek için kasları besliyor.

Tavuk eti, içerdiği proteinle göğüs çevresindeki kasların güçlenmesini ve bu sayede daha dik, dolgun olmasını sağlar. Ama yağsız olduğu için göğüs bölgesini tercih etmelisiniz.

Meyvelerden elma, kiraz, şeftali, üzüm, kavun, armut, göğüs büyütmeye etkili yiyeceklerin başında gelir. Ara öğünde, yanında bir bardak süt veya ayranla göğüs büyütmek için tüketebilirsiniz.

Yulaf ezmesi, hem meme sağlığı hem göğüs büyütme için faydalıdır. Özellikle emzirme dönemindeki kadınlar sütünü artırmak istiyorsa, yulaf ezmesi yemelidir.

Isırgan otunun çayını demleyip içerek kadınlık hormonunun daha fazla salgılanmasına ve göğüslerinizin büyümesine yardım edebilirsiniz.

Zeytin, içerdiği E vitaminiyle hem cildinizi güzelleştirir hem de göğüslerinizin daha diri ve dik görünmesine yardım eder.

Domates, içerdiği C vitamini ve likopen sayesinde meme ve rahim kanserinden koruyucudur. Hücrelerin yenilenmesine yardım ederek, göğüs çevresindeki kas dokusunu besler.

Börülce,B hem süt bezlerinin sağlıkla beslenmesine hem de göğüs büyümesine yardım eder. Salatasını yapabilir veya zeytinyağlı yemeğini pişirebilirsiniz.

Rezene çayı yaparak hem rahatlayabilir hem de göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Rezene, gaz söktürücü özelliğe de sahiptir.

Zencefil, hem bağışıklık sistemini güçlendirir hem de meme sağlığını korur. Kanserden korunmak için her gün bir çay kaşığı zencefil tüketebilirsiniz.

Karanfil, hem form tutmayı hem de göğüslerin dikleşmesini sağlar. Bitki çayınıza birkaç tane ekleyerek fayasını görebilirsiniz.

(Visited 50 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 4 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.