Kilo Vermek İstiyorum Diyenler için, Kilo Verme Yöntemleri

Hamilelik, yemek yemeye olan düşkünlük, düzensiz beslenme, hareketsiz yaşam ve hormonal bozukluk kişide istenmeyen kilolara neden olur.

İstenmeyen bu kilolar sürekli kişinin beynini tırmalar. Beyni artık kilolarına odaklanmıştır. Bu kiloları nasıl verebilirim? Kilo vermek için ne yapmalıyım? Nasıl kilo verebilirim? bu sorular hiç bitmez ve sürekli hal çaresi arar.

Şimdi size, kilo vermenizi kolaylaştıracak bazı yöntemlerden bahsetmek istiyoruz.

Kendinizi sıkmadan rahatça uygulayacağınız,

Kilo Verme Yöntemleri :

* Akşam saat 8 den sonra yemek yemeyin. Ya da az yemek kaydıyla, bol mineral alabileceğiniz, yağ içermeyen, sebze ağırlıklı mönülerle seçin. Böylelikle vücudunuz yağ almadığından önceden depolanmış yağları yakacaktır.

* Sık sık ve az az yiyin. Şekerli gıdalar tüketmeyin.Vücudunuz şekerli şeyler istediğinde ise, bunu meyvelerden karşılayın.

kilo3* Yalnız meyveyi, yanında kesinlikle protein içeren bir yiyecekle alın. Bu şekilde hemen kana karışır ve sizin şeker ihtiyacınız karşılanır.

* Sabah kahvaltı yapmadan egzersiz yapın. Gece boyu harcamadığınız enerjiyi yakmış olursunuz. Hem de depoladığınız yağı eritirsiniz.

* Akşam yemeğinden 1-2 saat sonra da egzersiz yapın. Bütün gün boyunca harcayamadığınız şekeri de eritmiş olursunuz.

* Vücudumuzun kas bakımından en yoğun yeri bacaklarımızdır. Bacaklarınızı güçlendirirseniz vücuduz daha çok yağ ve kalori yakacaktır. Bacaklarınızı kuvvetlendirmek için bol bol yürüyüş yapabilirsiniz.

Bu arada, kilo vermenin en ideal yolu, haftada 1 kilo vermektir. İncelmenin en ideal yolu ise, haftada 1 bedendir.

“Hamilelikte Alınan Kilolar Nasıl Verilir?” bu konumuz için tıklayınız.

“En Etkili Zayıflama Yöntemleri” bu konumuz için tıklayınız.

(Visited 24 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.