İbrahim Saraçoğlu’ndan Romatoid Artirit (İltihaplı Romatizma) Tedavisi

Romatoid artirit, iltihaplı eklem romatizmasıdır. En sık rastlanan sistemik bağ dokusu hastalığıdır. Sabah kalktığınızda eklemlerde bir tutukluk hissi veren ve daha ziyade, el ve parmaklarda hissedilen iltihabi bir eklem hastalığıdır.

Romatoid artrit, daha çok kadınlar da görülmekte ve kesinlikle ciddiye alınması gereken bir hastalık olup, öncelikle doktor tedavisi şarttır. Böyle bir rahatsızlığı olup, doğal ve bitkisel tedavi düşünenler için, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür öneriyor. Bizde bu kürü sizlerle paylaşmak istiyoruz.


İltihaplı Romatizma için Kiraz sapı-Isırgan Kürü :

Kaynayan yarım litre klorsuz suya, önce 25-30 adet kiraz sapını atın ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak üç dakika demleyin. Üç dakikadan sonra bir tatlı kaşığı ısırgan ilave edip üç dakika daha demleyin. Altıncı dakikadan sonra ocağın altını kapatın ve ılıyınca süzün. Yarısını sabah kahvaltıdan iki saat sonra, diğer yarısını da öğlen yemeğinden iki saat önce için.

Bu kürün uygulama süresi 21 gündür. İleriki dönemlerde şikayetlerin seyrine göre tekrarlanabilir. Bu kür; romatoid artiriti (iltihaplı eklem romatizmasını), hem tedavi etmekte, hem de, hastalığı tamamen ortadan kaldırmaktadır.

” ROMATİZMA”  ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

“İBRAHİM SARAÇOĞLU” nun diğer bitkisel tedavileri için tıklayınız.

(Visited 402 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments
  1. senem

    hocam ben çok rahatsızım inşallah şifa bulurum bu kürden ÖNCE ALLAHA SONRA SİZİ GÜVENİYIRUM….

  2. musa sayım

    benim belim eklemim ve sol kalçam agrıyo ve dolastıgım zaman sol kalçama agırlık ve uyusma ile ile çok agrı oluyor hocam yürüdügüm zaman topuk altında sanki yara çıkmıs gibi agrıyo yanlız hareket etmessem hiç agrım olmuyor ben bel fıtıgmıyım hocam bana cevap yazarsanız memun olurum doktorlar bakıyor sadece agrı kesici verip gönderiyorlar

  3. Anonim

    Rabbim herkesin şifalığını versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.