İbrahim Saraçoğlu’ndan Göğüsleri Büyüten Bitkisel Destek

Göğüsler kimi zaman kadınların daha kadınsı durmasına yardımcı olurken, kimi zamanda giyilen bir kıyafetin yakışıp yakışmamasına kadar etkili olabiliyor. Bu kişiden kişiye göre değişen kriter olsa da genel olarak kadınlar büyük göğüslere sahip olmak istiyor.

Aslında bu durum genetik bir durumdur. Ancak bazı yöntemler de kimi zaman çözümsel olabiliyor. Göğüslerin büyük görünebilmesi için üretilen gerek iç çamaşırları gerek kıyafetler ya da destek aparatları her ne kadar kadınların gününü kurtarsa da ne yazık ki kalıcı değil o anlık olabiliyor.

Göğüslerin kalıcı olarak büyütmek için ilk akla gelen silikon ameliyatları olsa da silikonların da bir ömrü var. Silikonların değiştirilmesi ise, kişinin hem sağlığını olumsuz etkileyebiliyor, hem de tüm doğallığı yok edebiliyor. Bu sebepten dolayı bu pek de akla yatkın bir yöntem olmasa gerek.

Eğer; doğal yöntemlerle göğüslerinizi büyütmek isteyenlerdenseniz,

Şimdi sizlerle Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bitkisel kürünü paylaşabiliriz.

Öncelikle kullanılan bitkilerin doğru türleri seçilmelidir.

Kullanım süresi boyunca belirli bir beslenme düzeni de takip edilmelidir, diyor.

İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan göğüs büyüten bitkisel kür tarifi :

g4İlk bir ay şerbetçi otu kullanılmalıdır. Şerbetçi otu mayalanmada da kullanılan yardımcı bir bitkidir.

5-6 gram şerbetçi otunu 1 ay boyunca 1 bardak suda 8-9 dakika kaynatmalısınız. Ilındıktan sonra süzüp suyunu içmelisiniz.

Daha sonra hayıt tohumu kullanılacaktır. Hayıt tohumunun doğru türünü de kullanmak önemlidir. Aynı şerbetçi otunda olduğu gibi 1 ay kullanılacaktır.

Her iki bitkiyi de kullanırken beslenmek çok önemlidir. 2 günde 1 yarım avokado, kurutulmuş beyaz üzüm ve ceviz mutlaka tüketilmelidir. Gün aşırı 30-40 gram arası sütlü çikolata da aksatılmamalıdır.

Göğüs büyütme kürü 16-30 yaş arasındaki kişiler tarafından kullanılabilir. 35 yaş üzerinde herhangi bir etkisi olmamaktadır.

Aşırıya kaçılmaması çok önemlidir.

İbrahim Saraçoğlu’nun diğer göğüs büyütme önerileri :

* Taze ve olgun bir avokadonun kabuklarını soyun. Avokadoyu bir çatalla ezin ve üstüne limon sıkın. Haftada 3 gün bu şekilde avokadoyu yiyin ve göğüslerinizi büyütün.

* Her gün muz tüketen bir bayanın göğüslerinde büyüme olur.

* Karabaş otu, göğüslerin büyümesinde önemli bir bitki türüdür.

(Visited 64 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 4 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.