Göğüsleri Büyüten veya İrileştiren Doğal Gıdalar

Kadınlığın ve dişiliğin bir simgesi de göğüslerdir. Pek çok kadın iri ve diri göğüslere sahip olmak ister. Bu arzularına kavuşmak için de cesareti ve parası olanlar estetik cerrahların yolunu tutarlar.

Ancak bu durum çoğu kişiye hitap etmez. Korku ve bütçe durumu açısından.

Aslında ameliyat olmadan ve risk almadan da büyük ve güzel göğüslere sahip olmanın doğal yolları mevcut. Yani, doğal gıdalarla göğüslerinizi büyütebilir veya irileştirebilirsiniz.

Doğal gıdalarla göğüsleri büyütmek en güvenilir doğal yöntemdir. Çünkü ameliyat harici önerilen veya tavsiye edilen pek çok ilaçlarında yan etkisi vardır. Dolayısı ile sağlıklı bir yol değildir.

Şimdi; kısa sürede göğüsleri büyüten ve irileştiren doğal gıdaları sizlere şöyle aktarabiliriz.

Göğüsleri Büyüten ve İrileştiren Doğal Gıdalar :

Maydanoz : En etkili göğüs büyütme bitkisidir. Yalnız maydanoz bitki halinde tüketilmelidir. Yemeklere ilave edilen maydanozun ciddi bir etkisi yoktur. Günde birkaç dal maydanoz çok etkili bir göğüs büyütme ilacı görevini üstlenmektedir.

hurmaKara üzüm : Kara üzümün çekirdeği çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır. Taze kara üzüm çekirdeği ile birlikte tüketilmelidir.

Yer elması : Yer elması çok ciddi bir göğüs büyütme sebzesidir.

Hurma : Hurma çok etkili bir göğüs büyütme meyvesidir. İçinde çok zengin demir minerali bulunduğu için vücut direncini de artırır. Ayrıca cinsel performansı da artırır.

Rezene : Bitki çayı olarak içildiğinde doğum yapmış kadınlarda süt artırıcı özellik gösterir. Ancak; genç kızlarda göğüslerin enine büyümesini sağlar.

Kara lahana : Göğüs kanserini engelleyen önemli bir sebzedir. Aynı zamanda göğüslerin irileşmesinde önemli bir role sahiptir.

Süt veya sütlü çikolata : Sütlü gıdalar özellikle ergenlik çağındaki kızlarda çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır. Sütlü çikolata olumlu sonuçların alınmasına katkı sağlar.

Ceviz : Göğüslerin büyümesine yardımcı olduğu gibi güçlü bir afrodizyak etkisi de vardır.

Bu gıdaların dışında, badem, elma, pekmez, soya ve deniz ürünleri de göğüs büyütme konusunda son derece etkilidir.

(Visited 48 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 6 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.