Göğüsleri Büyüten Basit Egzersiz Hareketleri

Kadınlar için göğüsler dişiliğin göstergesi olarak bilinir. Bu sebeple küçük göğüslere sahip olan kadınlar göğüs ölçülerini büyütmek isterler.

Daha büyük göğüslere sahip olmak için cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemler mevcuttur. Cerrahi yöntem kalıcı ve hızlı çözüm şeklidir. Ancak, biraz cesaret, biraz da bütçe durumu ile alakalı bir mesele olduğundan çoğu bayan bu tedavi yöntemini belki en son düşünebilir.

Her şeyden önce göğüslerin büyümesi için östrojen hormonuna ihtiyaç vardır. Öncelikle östrojen hormonu içeren gıdaların tüketimi ile işe başlanılmalıdır.

Elma, şeftali, sarımsak, pirinç, kiraz erik, arpa, kimyon, keten tohumu, ayçiçeği, maydanoz, kaju fıstığı, havuç ve salatalık, östrojen seviyesini artıran gıdalardır.

Soya fasülyesi, siyah çay, antep fıstığı, beyaz şarap, karpuz, çilek, kabak ise fitoöstrojen seviyesini artıran gıdalardır.

gogusBu gıdaların tüketimini arttırarak ve hormon salgılarını arttırıcı masaj yaparak göğüslerin büyüme hızı arttırılabilir.

Ayrıca; evde kendinizin yapacağı çok basit egzersiz hareketleri ile gögüslerinizi büyütmeniz mümkün.

İşte; masrafsız, acısız ve kolayca uygulanabilen göğüs büyütücü egsersiz hareketleri …

1.    Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

2.    Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

3.    Diz çökerek diz kapakları üzerine oturuyoruz. Daha sonra her iki kolumuzu eş zamanlı olarak aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını geriyor ve kolları iki yana indirip bunu 15 defa tekrar ediyoruz.

4.    Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

Kollar kaldırılır ve koltuk altının göğüsle birleşen kısmına her gün 5 dakika masaj yapılması

(Visited 32 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 7 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.