Göbeğinizi Eritmek için Uymanız Gereken Kurallar

Zayıflamak isteyen pek çok kişinin aslında sorunu, bazı bölgelerindeki fazla kilolardır. Amaçları ise, sadece bu bölgedeki fazla kiloları vermektir. Yani bölgesel zayıflamak isterler.

Bölgesel zayıflamada, belki de ilk sırayı göbek sorunu almaktadır. Çünkü, vücudu zayıf yada normal olup sadece göbeğinden şikayetçi olan pek çok kişi duymuşuzdur.

İşte, göbeğinden rahatsız olan ve göbeğinden kurtulmak isteyenler için bir araştırma yaptık ve şimdi bunları sizlere aktarmak istiyoruz.

Amerika ve İngiltere’de çok popüler olan, “Flat Belly” ya da “Belly Diet” adıyla bilinen bir diyetten bahsetmek istiyoruz.

Bu diyet karın bölgesi yağlanmaları için birebir. Bölgesel olarak kilo vermek istiyorsanız, yani sadece göbeğinizi eritmek istiyorsanız, bu diyet ile göbeğinizden kurtulabilir, sımsıkı karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

Bu diyetin en önemli formülü su içmektir.

Göbeğinizden Kurtulmak için Uymanız ve Yapmanız Gereken Kurallar :

1. Kural : Tuzlu gıdalar ve tuz içeren baharatları hayatınızdan çıkarmanız gerek. İlk madde olmasından da anlayacağınız gibi bu kural çok önemli.

2. Kural : 2. fedakarlık etmeniz gereken şey ise karbonhidratlar. Mümkün olduğu kadar aza indirmelisiniz. Eğer ağır bir spor yapmıyorsanız veya sporcu değilseniz çok fazla karbonhidrat ihtiyacınız yok. Yoksa yağa dönüşür ve bunu istemezsiniz.

3. Kural : Sebzeler bu diyette en yakın dostunuz olmak zorunda.

4. Kural : Gaz yapan sebze yiyeceklerini olabildiği kadar az tüketin. ( baklagiller, karnabahar, brokoli, pırasa, soğan, lahana gibi…)

5. Kural : Sakız çiğnemenin karnı şişirdiğini biliyor muydunuz? Mümkünse hiç çiğnemeyin bu diyeti yaparken.

6. Kural : Şekerler, yüksek karbonhidratlar, yağda kızartılan yiyecekler yerine zeytin, yağlı tohumlar, avokado ve fındık gibi yiyecekleri tercih edin.

7. Kural : Asitli içecekler, kahve ve kolayı, beslenme listenizden çıkarın.

“Göbek Eriten Sporlar” bu konumuz için tıklayınız.

“Ender Saraç’tan Göbek Eritme Diyeti” bu konumuz için tıklayınız.

(Visited 36 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.