Feridun Kunak’tan Bağışıklığı Güçlendiren Bitkisel Çay Tarifi

Vücudumuzun farklı enfeksiyon ve toksik ajanlarla savaşması için sahip olduğu sisteme bağışıklık sistemi denir. Bağışıklık sisteminin görevi organizmaların vücuda girmesini önlemek veya vücuda giren organizmaların yayılmalarını engellemektir. Sağlıklı bir bağışıklık sistemi, kendimizi iyi hissetmemizi, iyi görünmemizi ve enerjimizi daha iyi kullanmamızı sağlar. Bizi enfeksiyonlardan, kanserlerden ve çevresel zararlardan korur. Ayrıca yanık ya da ameliyat sonrası iyileşmede de sağlıklı bir bağışıklık sistemi gerekir.

Sitemizde, Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlenir? Bağışıklığı Güçlendirmek için Neler Tüketilmeli? Bağışıklığı Güçlendiren Besinler gibi konularımız mevcut olduğundan bu makalemizde alternatif tedaviye değinmek istiyoruz.

Şimdi; alternatif tedavide oldukça önemli bir isim olan Feridun Kunak’ın bağışıklığı güçlendirici bitkisel karışımını sizlere aktarmak istiyoruz.

Feridun Kunak’ın Bağışıklığı Güçlendirici Bitkisel Çayı :

* 1 bardak ıhlamur ya da adaçayı,

bag-guc* 1  çay kaşığı zencefil,

* 1 çay kaşığı zerdeçal,

* 1  çay kaşığı ekinezya,

* 1 çay kaşığı havlucan,

* 1 çubuk tarçın,

* 1 çorba kaşığı bal,

* Yarım limonun suyu.

Bal ve limon suyu hariç, diğer malzemeleri 1 kupa su ile 3 dakika kaynatın. 3 dakika bekleyin yani demlendirin ve süzün. Bu karışıma 1 çorba kaşığı bal ile limon suyunu ilave edip için.

Not : Bu bitkisel karışımı, bitkilere ve yağlara alerjisi olan hastalar doktora danışmadan kullanmamalıdır.

 

 

 

 

(Visited 111 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 1 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.