Hüseyin Ermiş’ten Kadınlardaki Aşırı Tüylenmeye Bitkisel Çözüm

Aşırı Tüylenme Nedir? Kadınlarda görülen aşırı kıllanma veya tüylenmeye tıp dilinde hirsutism denir. İstenmeyen bölgelerde, istenmeyen şekilde olan kıllanma ve tüylenmedir. Kadınlarda Aşırı Tüylenme Hangi Bölgelerde Olur?

Yazının Devamı »

İbrahim Saraçoğlu-Bayanlarda Görülen Aşırı Tüylenme için Aslanpençesi Kürü

Bayanlarda, istenmeyen yerlerde, yani, yüz, çene, göğüs uçları arasında, karın bölgesinin üzerinde ve bacak aralarında çıkan siyah ve uzun kıllar hormon bozukluğunun bir göstergesidir. Bazı bayanlarda, erkeklik hormonu fazla olduğunda, böyle dengesizlikler oluşur. Tabiki nedeni için doktora başvurmak gerekir.

Yazının Devamı »

İbrahim Saraçoğlu’ndan Bayanlarda Görülen Aşırı Tüylenmeye Karşı Nane Kürü

Bazı bayanlar, istemedikleri yerlerde çıkan tüylerden veya kıllardan dolayı oldukça muzdarip. Bu yüzden, psikolojik dengeleri bozulmuş, toplum içine çıkmakta zorlanan, ikili ilişkilerden kaçan pek çok bayan mevcut olabilir. Bayanlarda aşırı tüylenme, yüz, duduk üstü, çene, meme uçları ve arası, göbek ve karın

Yazının Devamı »

Ünlü Uzmandan Bayanlarda Görülen Aşırı Tüylenmeye Bitkisel Çözüm

Bayanlarda görülen aşırı tüylenmeye, yani erkek tipi kıllanmaya Hirsutismus denir. Aşırı tüylenme derken, yüz, dudak üstü, çene, meme uçları ve arası, göbek bölgesinde, bacak aralarında siyah ve uzun kıllar oluşur.

Yazının Devamı »