Uzun Kirpikler ve Gür Kaşlar için Bitkisel Tedavi

Güzelliğin en önemli ayrıntılarından olan, kaş ve kirpikler, devamlı kullanılan kozmetik ürünlerle,  zaman içerisinde dökülüp seyrekleşerek, güzelliğimize gölge düşürebilirler. Böyle bir durumun oluşmaması için, makyajın mutlaka gece yatmadan silinmesi, silerken kaş ve kirpiklerin zarar görmemesine dikkat edilmesi gerekir.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Seyrek Kaşları Gürleştirici Formül

Kaşlar, yüz güzelliğini tamamlayan unsurlardandır. Gerek doğuştan, gerekse bazı nedenlerden dolayı ilerki zamanlarda kaşlar seyrekleşebilir. Kaşlarınızın, az olduğundan veya aralarında boşluk  olduğundan şikayetçi iseniz, ünlü güzellik ve bitki uzmanlarından Suna Dumankaya size doğal bir tedavi öneriyor.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Dökülen Kirpiklere Bitkisel Çözüm

Kirpikler, yüz hatlarına kimlik kazandırdığı kadar, sağlığımızın da aynasıdırlar. Kirpikler,  gözlerin perdesidir. Dışardan gelebilecek toz, toprağa karşı, siper görevini üstlenir, gözlerimizi korur. Ayrıca bir güzellik unsurudur. Sık ve uzun kirpikler ile güzelliğinizi tamalayabilirsiniz.

Yazının Devamı »

Ebru Şallı’dan Kaş ve Kirpikleri Gürleştiren Formül

Kaş ve Kirpik Nasıl Gürleşir? Kaş ve Kirpikleri Gürleştirmek için Ne Yapmalı? Kaş ve Kirpikleri Gürleştiren Bitkisel Tedavi Nedir? Fiziği, güzelliği ve bakımı ile göz dolduran Ebru Şallı Kaş ve Kirpikleri Gürleştirici doğal tedavi öneriyor.

Yazının Devamı »