Saçların Hızlı Uzaması için Neler Yapılmalı?

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmayı kim istemez. Ancak uzun saçlardan ziyade sağlıklı saçlara sahip olmak daha önemlidir. Çünkü saçlarınız sağlıklı olunca zaten uzar değil mi? Güzelliğinizi ve albeninizi tamamlayacak saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını kolaylaştıracak bilgileri bu makalemizde sizlere anlatmaya çalışacağız.

Yazının Devamı »

Gülten Şenşafak’tan Hızlı Saç Uzatan Formüller

Sağlıklı bir saç telinin ömrü, 2-6 yıl olup, bir ayda, yaklaşık, 2,5 cm uzar. Saç ömrü ve saçın uzaması saç sağlığı ile yakından alakalıdır. Saçlar, sağlıklı olduğu sürece, saçlarınız uzun ömürlü olup, daha hızlı uzayabilir. Sağlıklı saç, dökülmeyerek ömrünü uzatır. Canlılığını devam

Yazının Devamı »

Saç Nasıl Uzar? Saç Nasıl Çabuk Uzar?

Saçın uzama hızı, biyolojik ve çevresel şartlara bağlıdır. Saçın uzamasını etkileyen birçok etken vardır. Bunlar yaş, beslenme, genel sağlık durumu ve hava durumundaki değişikliklerdir. Sağlıklı saç, ayda yaklaşık 2,5 cm. uzar. Saç dönemler halinde uzar. Dinlenme döneminde, saç, geçici bir süre uzamaz.

Yazının Devamı »

Turp Suyunun Faydaları : Turp Suyu ile Saç Uzatma

Turp suyunun saç uzatmak için çok faydalı olduğunu duydunuz mu? Saç uzatmak için hızlı saç uzatma teknikleri arayanlar için turp suyu da başka bir alternatif. Doğal yoldan saç uzatmanın yolları arasında turp suyu da bulunmaktadır.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya Hızlı Saç Uzatmanın Doğal Yolları

Saç uzatmak için doğal çözüm arayanlara Şifalı bitkiler ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya bitkisel bir tarif öneriyor. Suna Dumankaya ile saç uzatmanın yolları,  hızlı saç uzatma yöntemleri … Suna Dumankaya Hızlı Saç Uzatma Formülleri

Yazının Devamı »