Ender Saraç-Formula 7 Zayıflama Hapı

Bilindiği üzere, pek çok hastalığın temelinde kilo var. Gelişen teknoloji, değişen hayat tarzı, beslenme alışkanlıkları ve fiziksel aktivitenin azlığı kilo sorununu ortaya çıkarmıştır. Bu sorunu aşmak için, düzenli beslenme, egzersiz şarttır. Ayrıca, zayıflamak ve kiloyu dengede tutmak için, bitkisel ürünlerden de destek almak gerekir.

Zayıflamak yardımcı olan bitkisel destek ne olabilir?

Dr. Ender Saraç tarafından hazırlanan ve piyasaya sürülen Formula 7, ile bu mümkün olabilir. Formula 7, bir gıda takviye ürünü olup, Douglas Laboratories tarafından üretilmektedir. Tamamen doğal ve bitkisel bir ürün.

Formula 7 nin Zayıflamaya ve Sağlığımıza katkıları nelerdir? Formula 7 ile Zayıflama arasındaki bağlantı nedir?

formula* Metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırıcı,

* Açlık ve tatlı krizini bastırır,

* Sindirimi kolaylaştırır,

* Kilo kaybı sırasında yaşanan, yorgunluk ve isteksizliği giderir.

Formula 7 içeriğinde neler bulunur?

Formula 7, nin içeriğinde, funda yaprağı, tere tohumu, yeşil çay, zencefil, chromium GTF, L-Carnitine ve coenzyme Q10 bulunmaktadır.

Sağlıklı kilo vermek için, içeriğinde bulunan bitki ve maddelerin katkıları nelerdir? Zayıflamaya Katkıları :

* Tere Tohumu : Metabolizmanın canlanmasına yardımcı olur. Tiroidi tembel kişilerde daha verimli çalışmasına yardımcı olabilir. Hızlı kilo vermeye yardımcıdır.

* Funda Yaprağı : Zayıflamaya ve yağların vucüt tarafından daha iyi yakımına yardımcı olur. Açlığın bastırılmasına yardımcıdır.

formula* Zencefil : Alınan besinlerin daha iyi sindirilmesine yardımcı olur. Bünyeyi kuvvetlendirir. Kilo verirken enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltmaya yardımcıdır.

* Yeşil Çay : Güçlü bir antioksidandır. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Bağırsaktaki faydalı bakterileri artırarak sindirime yardımcı olur.

* Krom GTF : İnsülin faaliyetinin etkisini arttırarak karbonhidrat, protein ve yağ metabolizması üzerinde etkili olan bir eser mineral olarak kabul görmüştür. Kromun glikoz tolerans faktörü (GTF) olarak adlandırılan biyolojik etken formu doğal olarak ortaya çıkar. Pankreasın kan seviyesini dengelemesine yardımcıdır. Diyetlerde kan şekeri seviyesinin düşmesine ve artmasına engel olur. Açlığın ve tatlı krizinin bastırılmasına yardımcı olur.

* Co-Enzyme Q10 : Zayıflarken sağlığı korumaya yardımcı güçlü bir antioksidandır. 21. yüzyılın en önemli şifalı maddelerinden biri olarak kabul edilir. Kalp damar sağlığını ve kansere karşı korumaya yardımcı olur. Enerji metabolizmasını canlandırarak kilo kaybı sırasında yaşanan halsizlik problemine karşı fayda sağlar.

* L-Carnitine : Yağ asitlerini yakılmak üzere hücrelere taşır. Vücutta depolanmış yağların yakımını hızlandırır ve kasların performansını artırır. Özellikle diyetle beraber yapılacak egzersizden daha iyi sonuç almaya yardımcı olur. Eksikliğinde vücudun yağ yakımı ve enerji üretimi azalacaktır.

Formula 7 içerindeki maddeler sayesinde, sinerjik bir etki gösterip kolay ve hızlı kilo vermeye yardım eder.

Formula 7 nin kullanım şekli : Günde iki kez olmak üzere sabah ve akşam yemeklerinden önce 1 kapsül sıcak su ile kullanılır. Eğer doktorunuz farklı bir kullanım şekli tavsiye ettiyse onu uygulayınız.

Formula 7 nin kullanım alanları : Diyet sektöründe önemli ürünlerden biridir.

Formula 7 nin yan etkileri : Yan etkisi mevcut değildir.

Formula 7 fiyatı : Eczanelerde 79 TL’den raflarda yerini almaktadır.

ZAYIFLAMA ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız

Dr. ENDER SARAÇ’ın diğer önerileri için tıklayınız.

(Visited 83 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.