En Etkili Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Hangi zayıflama yöntemi daha etkili, sağlıklı ve güvenlidir ? Hızlı ve sağlıklı zayıflama yöntemi hangisidir? Hangi yöntem ile kolay kilo verilir?

Bu gibi sorular, Kilo vermek isteyen herkesin sorduğu sualdir.

Ancak; her insanın yaşam tarzı ve gün içindeki hareketliliği farklı olduğundan dolayı en doğru cevabı bulmak için bu işin uzmanlarına danışmak gerekmektedir.

Günümüzde en çok başvurulan zayıflama yöntemleri ise şunlardır.

* Bitkisel Zayıflama İlaçları : Bazı zayıflama ilaçları vücuttaki B1 vitamini eksikliğine sebep olarak karbonhidrat metabolizmasını etkileyip kullananlarda istem dışı göz hareketleri ve yürümede dengesizliğe yol açtığı bilinmektedir. Bu yüzden bu tür ilaçları kullanırken çok dikkatli olmak gerekir.

* Su İçmek : Sıcak Su İçmek Zayıflatırmı makalesinde de belirttiğimiz gibi yemeklerden önce içilen su endorfin hormonunun salınımını engelleyerek gereksiz yemek yemeyi engeller.

zayif1* Elma Yemek : İçinde bulundurduğu petkin adlı madde sayesinde doyurucu bir etkiye sahiptir. Bunun dışında düşük kalorili olduğu için kilo almayı önler, kan şekeri ve yüksek tansiyon için de oldukça yararlı bir meyvedir.

* Sağlıklı Beslenmek ve Spor : Şu ana kadar yazdığımız zayıflama yöntemleri içerisinde en çok dikkat edilmesi gereken maddedir. Sağlıklı beslenmek için sık sık ve az porsiyonlarla öğün atlamadan beslenilmelidir. Yüksek miktarda kalori içeren gıdalardan kaçınılmalıdır. Kahvaltıyı mutlaka yapmalı akşamları mümkün olduğunca az porsiyonlu yemek yemeliyiz. Yemek öncesinde ve esnasında bol bol su içilmeli. Spor olarakta haftada en az 3 – 4 gün egzersiz yapılmalı, ayrıca günde 30 – 60 dk. kadar tempolu bir yürüyüş yapılmalı.

* Bölgesel Zayıflama Yöntemleri : Bu yöntemlerle toplam kilosu normal seviyede olan ama bazı bölgelerdeki fazla kilolardan rahatsız olanlar içindir.

Bölgesel zayıflama yöntemleri ise: Kavitasyon İle Zayıflama, Lpg Yöntemi İle Zayıflama, Radyofrekans İle Zayıflama, Mezoterepi İle Zayıflama, Elektroterapi İle Zayıflama yöntemleridir.

“Kolay Zayıflama Formülü” bu konumuz için tıklayınız.

“Kilo Almamak için Ne Yapmalı” bu konumuz içir tıklayınız.

(Visited 58 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.