Egzersiz ile Göbek Eritme-Düz Bir Karın için Egzersizler

Genel olarak, kilonuz değişmese bile, yaş ilerleyince göbek bölgesinde yağlar oluşur. Göbeğiniz çıkar, moraliniz bozulur. Bu sıkıntınıza çareler aramaya başlarsınız.

Göbek Nasıl Erir? Göbek Eritmek için Ne Yapmalı? Göbek Eritmenin Yolları Nelerdir?

Ancak, diyet veya egzersiz ile göbekte biriken yağlardan kurtulabilirsiniz.

Düz bir karın için size önereceğimiz Egzersizler:

Bilinçli beslenme ve 60-90 dakika arasında yapılan egzersiz ile düz bir karına sahip olabilirsiniz.

* Yere yüz yukarı şekilde uzanın ve parmaklarınızı başınızın arkasında birleştirin. Dizinizi çenenize doğru getirmeye çalışın ve bu sırada omuzlarınızı, boynunuzun konumu aynı kalarak yerden yukarı doğru kaldırın. Sol bacağınızı düz tutarak yerden 45 derece açıyla kaldırın ve sağa doğru hafifçe dönmeye çalışın. Yatarak bisiklet kullanıyor gibi düşünebilirsiniz. pedal çeviriyor gibi 12-16 kez bacak değiştirerek uygulayın.

gobek6* Sandalyenin üzerine çıkın ve sıkıca tutunun. Dizlerinizi sırayla kıvırarak çenenize doğru kaldırmaya çalışın, bu hareketi 12-16 kez tekrarlayın.

* Yere yüz yukarı uzanın. Ellerinizi yanlara düz bir şekilde uzatın. Bacaklarınızın ikizini de 90 derece açıyla yukarı doğru kaldırın ve bacak bacak üstüne atar gibi düz olarak bir süre sabit durdurduktan sonra değiştirin. Hareketi 12-16 kez tekrarlayın.

* Yere yüz yukarı uzanın. Ellerinizi 45 derecelik açıyla kulaklarınızın yanından düz olarak geriye doğru uzatın. Düz olarak uzattığınız bacaklarınızı 45 derece aralık şekilde kıvırın. Omuzlarınızı kendinize doğru kaldırın.

* Yere yüz aşağı uzanın. Ayak parmaklarınızın ucunda ve el dirseklerinize dayanarak tüm vücudunuzu havaya kaldırmaya çalışın.

Ayrıca; sevdiğiniz şarkılarla dans edebilirsiniz.Hava almak için biraz tempolu yürüyüş yapabilirsiniz. Bisiklete binebilir. Merdivenlerden inip, çıkabilirsiniz.

EGZERSİZ ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

ZAYIFLAMA ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

(Visited 30 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.