Ebru Şallı Peeling Tarifi

Ebru Şallı güzellik sırları ilgiyle merak ediliyor. Evde basitçe hazırlayabileceğiniz peeling tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Malzemeler: İrmik, Yeşil Çay Kremi ve Gül Suyu.  İşte tarif:

Ebru Şallı Peeling Tarifi

Malzemelere bakınca Yeşil Çay Kremi de neymiş diyebilirsiniz 🙂 Evet, antioksidan ve hücre yenileyici özelliğiyle yeşil çayın şifa kaynağı olduğunu biliyoruz. Son zamanlarda kozmetik dünyasında da yeşil çay içeren kremler piyasaya sürülmüş. Yeşil çay kreminin kırışıklık önleyici, hücre yenileyici ve cildi koruyucu özeeliği olduğunu belirtip geçelim.

peelEbru Şallı peeling tarifinin hazırlanışı çok basit. İrmik, yeşil çay kremi ve gül suyunu karıştırın. Göz ve göz çevresi hariç olacak şekilde yüzünüze sürün. 5 dakika bekledikten sonra parmak uçlarınızla dairesel hareketler yaparak maskeyi çıkartın. Sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Arkasından tekrar gül suyu ile cildinizi silin.

Yüzünüzün temizlendiğini ve gençleştiğini görebilirsiniz.

EBRU ŞALLI güzellik sırları için tıklayınız.

(Visited 117 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 1 oy)
Loading...
Latest Comments
  1. dürdane

    rabbim bir insanı güzel yaratırda bir insan kendine bu kadarmı güzel bakar ebru şallıyı allah evlatlarına bagışlasın tek kelimemeyle muhteşem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.