Bel İncelten Ev Egzersizleri

Bel Nasıl İncelir? Bel Nasıl Zayıflar? Bel Nasıl İnceltilir? Beli İnceltmek için hangi harketler yapılmalı? Beli İnceltmenin Yolları ve Yöntemleri… Karın ve göbek vücudun en kolay kilo alan bölgeleridir. Çünkü buradaki kaslar diğer kaslara oranla daha az çalışıyor. Fakat size önericeğimiz egzersizleri, her gün düzenli olarak yaparsanız, bu sorunu en kısa zamanda çözersiniz.

 

Eğer egzersiz yapacak vaktiniz yoksa, karnınızı titretmeniz bile belinizi inceltecektir. Her hangi bir işi yaparken rahatlıkla deneyebilirsiniz. Mesela, yemek pişirirken, temizlik yaparken, yazı yazarken, televizyon seyrederken, dişlerinizi fırçalarken, bu hareketi uygulayabilirsiniz.

 

Beli İncelten ve Zayıflatan Egzersizler :

* Sırtüstü yatın. Dizlerinizi birleştirip sağ tarafa çevirin. Ellerinizle başınızı destekleyip, yukarıya bakın. Vücudunuzun üst bölgesini yavaşça yukarıya kaldırıp indirin. 10 kez tekrarlayıp diğer tarafınıza dönün.

 

* Sırtüstü yatıp bacaklarınızı havaya kaldırın ve iyice açın. Sonra kollarınızı uzatıp, ellerinizle baldırlarınızı kavrayın. Vücudunuzun üst bölgesini yukarıya kaldırıp indirin. Egzersizi 10 kez tekrarlayın.

EGZERSİZ ile ilgili konularımız için tıklayınız.

ZAYIFLAMA ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

(Visited 43 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.