Kategoriler

Safran Çayı ile Zayıflayın

Zayıflamak istiyorum? Nasıl Zayıflarım? Zayıflamak için ne yapmalıyım? diyenler için sorunuzun cevabı, SAFRAN ÇAYI…

Safran Çayı; 19 çeşit bitkiden elde edilen bitkisel bir zayıflama çayı olup, tatlandırıcı ve katkı maddesi içermemektedir.

Safran Çayının içeriğinde; Funda, Biberile, Altınotu, Adaçayı, Mısır Püskülü; Kiraz çöpü, Sinameki, Defne yaprağı, Isırgan yaprağı, Mate Çayı, Yeşil Çay, Rezene, Nane, Narçiçeği, Banya Çiçeği, Civanperçemi, Kuşburnu, Papatya, Ardıç Tohumu bulunur.

Safran Çayının Özelliği Nedir? Safran Çayının Faydaları Nelerdir?

safran* Safran çayının özellliği, yağların mideden emilmesini azaltmasıdır. Vücutta yağ emilimi azalınca, ortaya çıkan kalori ihtiyacı vücuttaki yağların kullanılması ile karşılanır. Safran çayı böylece zayıflamaya yardım eder.

* Safran çayı yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı olur. Yağ yakıcı özelliği ile bölgesel zayıflamaya yardım eder.

* Safran çayı yağ yaktırdığı ve yağları erittiği için kalıcı kilo vermeye yardım eder. Su kaybı ile kilo verdiren ürünlerde verilen kiloların geri alınma olasılığı mevcuttur.

* Safran çayı sindirimi kolaylaştırır, mide şişkinliği ve bağırsak gazlarını giderir. Mide şişkinliğini önlemeye yardım eder. Hazımsızlık sorununa karşı faydalıdır.

Safran Çayı Nasıl Kullanılır?

Günde 3 kere sabah öğle ve akşam bir çay kaşığı safran çayını sıcak suda 5 dakika bekletip içilecek. Tok veya aç farketmez. Çayı içtikten sonra dibinde kalan tozunu da içmeniz önerilmektedir.

Safran Çayının Yan Etkileri: Safran Çayında Yaşanan Sıkıntılar:

Safran çayını kullananlar, bağırsakları çok çalıştırması sebebi ile tuvalete çok çıkmak zorunda kalabilirler. Safran zayıflama çayı, etkisini 10. ve 15. günden sonra göstermektedir. O yüzden ilk günlerde beklediğiniz etkiyi göremeyebilirsiniz. En az 2 ay kullanmanız gerek ki, etkisini görebilesiniz.

ZAYIFLAMA ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

ŞİFALI BİTKİLER ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.


 • z.cayi

  Ender SARAÇ-5 i Bir Yerde Zayıflama Çayı

  Nasıl Zayıflarım? Zayıflamak için Ne yapmalıyım? Bitki veya Bitki Çayları ile Nasıl Zayıflarım? Bu s
  oneri

  Feridun Kunak’tan Zayıflama Önerileri ve Yöntemleri

  Belirli yaştan sonra kilo vermek oldukça zor. Ama Dr. Feridun Kunak'ın önerileri ile basitleşebilir.
 • YORUMLAR