Kategoriler

İbrahim Saraçoğlu-Kadın Hastalıkları için Soğan Suyu Kürü

Soğan çok faydalı bir besin olduğu kadar, Soğan Suyu ile yapılan tedavilerin mennuniyeti de bir o kadar fazladır.

Soğan Suyu, Cilt Bakımından, Zayıflamaya, Gribal rahatsızlıklardan, Kadın Hastalıklarına kadar pek alanda faydalandığımız bir tedavi şekli haline gelmiştir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Soğan Suyu Kürünün, kadınları ilgilendiren pek çok rahatsızlıklara cevap verdiğini şöyle anlatıyor.

Soğan Suyu Kürü; özellikle bayanları ilgilerdiren, poliistik over sendromu, erken menopoz, küçük ve orta çaplı miyom, adet düzensizliği, kısırlık, sancılı ve ağrısı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme, çikolata kisti, fazla miktarda adet görme, endometrioma gibi rahatsızlıklara karşı çok etkili olduğunu söylüyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun Kadın Rahatsızlıkları için önerdiği Soğan Suyu Kürü :

sogan1 adat, orta boy sarı kabuklu soğanı 4 veya 6 bölün. 2 su bardağı klorsuz suyu kaynatın. Bu böldüğünüz soğan parçalarını, kaynamış suyun içine atın. Ağzını kapatıp, 5 dakika kaynatın. Ilıyınca hiç bir şey katmadan, öğle ve akşam yemeklerinden önce, 1 bardak, bu suyu için. (soğanı yenmeyecek)

Soğan Suyu Kürünü  adet dönemlerinizde uygulayabilirsiniz. En etkili zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlar.

Bu Kürü uyguladıktan sonra, ikinci kez, adet görmeden 10 önce, tekrar 5 veya 7 günlük bir soğan suyu kürü uygulamalısınız.

Bu kürün 15 günden fazla uygulanması kesinlikle tavsiye edilmez.

“Soğan Suyu Kürü” adet düzensizliği ve polikistik over rahatsızlıkları için müthiş bir etkiye sahiptir. Yumurtalık kistini tamamen ortadan kaldırır.

Önemli : Bu kür için, özellikle, beyaz soğan kullanılacak. Kür her defasında taze olarak hazırlanacak. Ilık, ılık içilecek. Soğumuş veya daha önceden hazırlanıp, bekletilmiş olmamalı.

KADIN HASTALIKLARI ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

SOĞAN SUYU ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

İbrahim SARAÇOĞLU’nun diğer yazıları için tıklayınız.


 • aslan-pencesi

  İbrahim Saraçoğlu-Adet Düzensizliği için Bitkisel Tedavi

  Herhangi bir jinekolojik rahatsızlığı olmayan sağlıklı bir kadın, 21-35 gün arasında adet kanaması o
  lahana-kuru

  İbrahim Saraçoğlu-Göbek Eritmek için Bitkisel Kür

  Genelde, alınan kilo, ilk göbek bölgesinde fark edilir. Artık kişileri alır bir telaş. Kafası sürekl
 • bayanlarda içi temizleyen soğan suyu, Hamilelik icin kuru sogan, kadın hastalığında sogan suyu, kadın hastalıkları bitkisel tedavi, rahim için soğan kürü
  etiketler:, , ,
  67.511 okunma

  YORUMLAR

  1 Yorum Yapılmış

  1. DOKUZ CM CAPINDA MİYOM 1 ADET 3 MM İKİ ADET MİYOMUM VAR BANA ÖNERECEĞİNİZ HERHANGİ BİR KÜR TEDAVİSİ VARMIDIR.ŞU AN KULLANDIĞIM SARI SOĞAN KÜRÜNÜN BANA FAYDASI OLURMU TEŞEKKÜR EDERİM.

  2. […] “İbrahim Saraçoğlu-Kadın Hastalıkları için Soğan Suyu Kürü” bu konumuz için t… Ahmet Maranki’den Miyom için Bitkisel Tedavi -(15 ) […]

  Trackbacks/Pingbacks

  1. » Miyom Nedir? Miyom Neden Olur? Miyom Neden Büyür? » Evdeki Eczane - [...] “İbrahim Saraçoğlu-Kadın Hastalıkları için Soğan Suyu Kürü” bu konumuz için t... Ahmet Maranki’den…